Par mums

Par mums

Rīgas laku un krāsu rūpnīca ir viens no lielākajiem krāsu un laku ražotājiem Baltijas valstīs ar vairāk kā simts gadus senu vēsturi un pieredzi. Uzņēmums dibināts 1898. gadā. Vairāk par uzņēmuma vēsturi varat uzzināt sadaļā Vēsture.

Mūsu produkti ir atpazīstami ar zīmolu RILAK. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu celtniecībai un remontam – sākot ar gruntēšanas līdzekļiem beidzot ar krāsām iekšējai apdarei un fasādes krāsām. Ražojam arī krāsas, gruntis un gruntis-emaljas ilglaicīgai metāla aizsardzībai pret koroziju, produktus koka virsmām un mēbelēm, dekoratīvos apmetumus un krāsas, šķīdinātājus, špakteles, līmes, ceļu marķēšanas krāsas un citus specializētos produktus.

Mums ir sava krāsu un laku tonēšanas sistēma, kas dod iespēju klientiem izvēlēties toni no vairāk kā 6000 toņu paletes.

Lai nodrošinātu nemainīgi labu produktu kvalitāti mēs 2000. gadā ieguvām ISO 9001 kvalitātes sertifikātu. Īpaša uzmanība tiek veltīta arī izejvielu kvalitātes kontrolei. Rūpnīcas zinātniski tehniskais centrs un laboratorija ir aprīkota ar jaunākajām iekārtām, kas ļauj pārbaudīt gan izejvielu, gan gatavo produktu kvalitāti kā arī uzlabot esošo produktu īpašības un veidot jaunus produktus. Produktu klāsts katru gadu tiek paplašināts. Mēs piedāvājam plašu klāstu ar videi un veselībai draudzīgiem produktiem, kas tiek ražoti uz ūdens dispersijas bāzes.

Jūs pierakstījāties mūsu jaunumiem.