Padomi - Kā uzklāt dekoratīvo apmetumu VALLE

Padomi - Kā uzklāt dekoratīvo apmetumu VALLE

← Visi padomi

Kā uzklāt dekoratīvo apmetumu VALLE

1. Gruntēšana

Pirms VALLE uzklāšanas nepieciešama virsmas gruntēšana ar grunti KVARC.

2. Apmetuma VALLE uzklāšana

Reljefas faktūras piešķiršana virsmai: VALLE uzklāj biezā kārtā ar taisnstūra vai trapecveida špakteļlāpstiņu (ķelli), veicot kustības dažādos krusteniskos virzienos vai viļņveida kustības. Izveidojamā raksturīgā reljefa ar daudzām dažādu līmeņu nelīdzenumu pārejām no vienas otrā augstumu regulē ar uzklājamā materiāla patēriņu un piespiešanas spēku uz špakteļlāpstiņu. Laukumus ar pārāk rupju reljefu var papildus nogludināt ar otu.
 
 
3. Tonēta vaska CERA uzklāšana
 
Faktūras attīstīšana: Tonēto vasku CERA uzklāj uz pilnīgi nožūvuša pārklājuma nelieliem (1÷2 m²) laukumiem ar otu vai krāsotāja dūraini, izdarot kustības dažādos virzienos vai riņķveida kustības ar maksimāli iespējamu vienmēīgumu.
 
 
4. Vaska CERA izlīdzināšana
 
Svaigi uzklāto vasku papildus ierīvē apmetuma virsmā ar krāsotāja dūraini vai mīkstu audumu, veicot apļveida kustības un cenšoties panākt aizvien vienmērīgāku sadalījumu pa visu virsmu.
 
 
5. Gatavā pārklājuma faktūras izskats
 
Ja nepieciešams pārklājumam piešķirt augstu nodilumizturību un izturību pret mitrumu, tad ieteicams to pārklāt ar lakas aizsargkārtu. Šim nolūkam var izmantot atbilstoša spīduma pakāpes lakas LUOTEN, EKOAKVA, vai PANEĻU LAKU. Lakas uzklāšana papildus viegli pasvītro pārklājuma faktūras kontrastu. Lai pārklājumam piešķirtu perlamutra spīdumu lakai jāpievieno izvēlētās krāsas perlamutra pūderis PERLIUM.
 

 

Jūs pierakstījāties mūsu jaunumiem.