Padomi - Kā uzklāt dekoratīvo apmetumu SAMAN

Padomi - Kā uzklāt dekoratīvo apmetumu SAMAN

← Visi padomi

Kā uzklāt dekoratīvo apmetumu SAMAN

1. Gruntēšana

Pirms SAMAN uzklāšanas nepieciešama virsmas gruntēšana ar grunti KVARC.
 
 
2. Apmetuma SAMAN uzklāšana
 
Reljefas faktūras piešķiršana virsmai: SAMAN uzklāj biezā kārtā ar taisnstūra vai trapecveida špakteļlāpstiņu (ķelli), veicot kustības dažādos krusteniskos virzienos vai viļņveida kustības viegli piespiežot instrumentu. Izveidotā īpašā reljefa augstumu ar daudziem dažāda līmeņa savstarpēji pārejošiem nelīdzenumiem var regulēt ar uzklājamā materiāla daudzumu un piespiešanas spēku uz špakteļlāpstiņu. Laukumus ar pārāk rupju reljefu var papildus nogludināt ar otu.
 
 

3. Tonēta vaska CERA uzklāšana

Faktūras attīstīšana: Tonēto vasku CERA uzklāj uz pilnīgi nožuvuša pārklājuma nelieliem (1÷2 m²) laukumiem ar otu vai krāsotāja dūraini, izdarot kustības dažādos virzienos vai riņķveida kustības, ar maksimāli iespējamu vienmērīgumu.
 
 
4. Vaska CERA izlīdzināšana
 
Svaigi uzklāto vasku papildus ierīvē apmetuma SAMAN virsmā ar krāsotāja dūraini, veicot apļveida kustības un cenšoties panākt aizvien vienmērīgāku sadalījumu pa visu virsmu.
 
 
5. Gatavā pārklājuma faktūras izskats
 
Ja nepieciešams pārklājumam piešķirt augstu nodilumizturību un izturību pret mitrumu, tad ieteicams pārklāt to ar lakas aizsargkārtu. Šim nolūkam var izmantot atbilstoša spīduma pakāpes lakas LUOTEN, EKOAKVA, vai PANEĻU LAKU. Lakas uzklāšana papildus viegli pasvītro pārklājuma faktūras kontrastu. Lai pārklājumam piešķirtu perlamutra spīdumu lakai iepriekš jāpievieno izvēlētās krāsas perlamutra pūderis PERLIUM.

Jūs pierakstījāties mūsu jaunumiem.