Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
RILAK veikals, Daugavpils, Stacijas 79

RILAK krāsu un laku specializētais veikals tagad atvērts Daugavpilī, Stacijas ielā 79!

RILAK veikals, Daugavpils, Stacijas 79

Rīgas laku un krāsu rūpnīca, viens no vadošajiem krāsu ražotājiem Latvijā šī gada martā, atklāja jaunu specializēto laku un krāsu veikalu Daugavpilī. Daugavpilieši ir laipni gaidīti jaunā veikala telpās Stacijas ielā 79, kur plašā klāstā pieejama RILAK produkcija. 2023. gadā uzņēmums atzīmēja ievērojamu jubileju – savu 125. gadadienu tirgū, apliecinot tā ilgtermiņa stabilitāti un uzticamību. Līdz ar jaunā rūpnīcas specializētā veikala atklāšanu, tagad arī daugavpiliešiem ir iespējams klātienē saņemt ekspertu padomus gan privāto īpašumu krāsošanā, gan industriālo objektu un risinājumu jomā.
Rīgas laku un krāsu rūpnīcas jaunā veikala telpas un to noformējums ir īpaši izplānots, tā, lai klātienē varētu aplūkot gan krāsu paraugus, gan aplūkot Rilak DEKOR dekoratīvo krāsu un apmetumu kolekcijas paraugus interjerā. Tāpat ir izveidota konsultāciju telpa, kur mierīgā gaisotnē ir iespējams saņemt ekspertu padomus un kopīgi izplānot industriālo objektu krāsošanai piemērotākos specializētos risinājumus.
Specializētajā veikalā Jūs vienviet varat iegādāties RILAK lakas un krāsas, dekoratīvās apdares materiālus kā arī citu Rīgas laku un krāsu rūpnīcas produkciju. Populārākie produkti ir pieejami uz vietas veikala noliktavā, nodrošinot pietiekamu produktu daudzumu pat lielāka mēroga projektiem Daugavpilī.
Rīgas laku un krāsu rūpnīcas veikalā Jūs atradīsiet ne tikai augstas kvalitātes krāsas un lakas, bet arī profesionālus instrumentus un palīgrīkus, kas nepieciešami dažāda mēroga krāsošanas darbiem. Pateicoties veikala izdevīgajai atrašanās vietai, pārdomātajam, kompaktajam veikala iekārtojumam un ērtajai stāvvietai, Jūsu iepirkšanās process būs vienkāršs un ātrs – ideāli gan individuāliem klientiem, gan būvniecības objektu vadītājiem.
Būsiet laipni gaidīti RILAK veikalā Daugavpilī, Stacijas ielā 79, katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 14.00!

Citi jaunumi

Sazinies ar mums

Būsim priecīgi palīdzēt

SIA Rīgas laku un krāsu rūpnīca

Daugavgrīvas iela 63/65, Rīga, LV-1007

Reģistrācijas Nr.: 40003284444

PVN Nr.: LV40003284444

Banka: A/S Swedbank

Konts: LV23HABA0019308047593

Bankas kods: HABALV22