Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Par mums

Rīgas krāsu un laku rupnīca ir  līdere Baltijas valstīs krāsu un laku produkcijas ražošanā. Rūpnīca saviem klientiem piedāvā vairāk kā 200 unikālu produktu ar zīmolu RILAK. 

Produkcijas sortiments ir veidots, lai apmierinātu klientu vajadzības ārdarbos un iekšdarbos, kokapstrādē, metālapstrādē, dekoratīvo virsmu veidošanā. Produktu līnijas ir pielāgotas gan mājsaimniecībām, gan industriāliem patērētājiem.

RILAK krāsu un laku tonēšanas sistēma dod iespēju klientam izvēlēties jebkuru toni no vairāk kā 6000 toņu paletes.

Katru gadu tiek modernizētas un atjauninātas tehnoloģiskās iekārtas, kas ļauj nodrošināt atbilstību krāsu un laku materiāliem noteiktām un pastāvīgi pieaugošām prasībām. RILAK augstas kvalitātes krāsu un laku produkcija atbilst visiem vides aizsardzības nosacījumiem.

Liela uzmanība tiek pievērsta ienākošo izejvielu un gatavās produkcijas kvalitātes kontrolei. Rūpnīcas laboratorija veic pētniecības darbus – nepārtraukti uzlabo ražoto produktu īpašības un rada jaunus produktus. Izstrādājot jaunus produktus, tiek ņemtas vērā mūsdienu tirgus pieprasījuma tendences, kā arī tehniskās īpašības un vides aizsardzības aspekti.

Uzņēmuma produkciju var iegādāties partneru veikalos un veikalu tīklos visā Baltijā. Rūpnīcai ir vairāki specializētie veikali Latvijas lielākajās pilsētās. RILAK specializētajos veikalos konsultanti spēs atrast risinājumu jebkuram krāsošanas un virsmu sagatavošanas/apstrādes uzdevumam, piemeklēs nepieciešamus darbarīkos un palīgmateriālus.

Paplašinot savu darbību, RILAK pastavīgi meklē sadarbības partnerus eksporta tirgos visā pasaulē. 2017. gadā rūpnīcas produkcija ienāca Ķīnas tirgū ar zīmolu RILAKDEKOR, viens no lielākajiem realizētiem projektiem Ķīnā ir 2019.gadā nodotā ekspluatācijā jaunā  Pekinas Daksingas starptautiskā lidosta, kur krāsošanas darbi veikti ar  RILAKDEKOR krāsām.

125 gadu pieredze

RILAK stāsts sākās 1898.gadā. Iepazīsti mūsu vēsturi.

ERAF

03.04.2019.

03.04.2019. SIA “Rīgas laku un krāsu rūpnīca”  noslēdza “Līgumu par atbalsta saņemšanu komersantiem” ar LIAA (līgums Nr. SKV-L-2019/45.)

 

Dalība biedrībās

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

SIA “Rīgas laku un krāsu rūpnīca” ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs kopš 1948. gada 1. janvāra (biedra Nr. 1).

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija

2000. gadā Rīgas laku un krāsu rūpnīca kļuva par Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas (LAĶĪFA) biedru.

Sertifikāti

ISO 9001:2015
Rūpnīca ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam kvalitātes standartam.
ISO 50001:2018
Rūpnīca ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam kvalitātes standartam.

Sazinies ar mums

Būsim priecīgi palīdzēt

SIA Rīgas laku un krāsu rūpnīca

Daugavgrīvas iela 63/65, Rīga, LV-1007

Reģistrācijas Nr.: 40003284444

PVN Nr.: LV40003284444

Banka: A/S Swedbank

Konts: LV23HABA0019308047593

Bankas kods: HABALV22